BEGIN:VCALENDAR
PRODID:-//PUBBLE//enter agenda//NL
VERSION:2.0
METHOD:PUBLISH
BEGIN:VEVENT
DTSTART:20210826T134000Z
DTEND:20210924T220000Z
DTSTAMP:20260511T141748Z
UID:94dfb13f-ff63-43d7-9334-58566a40c784
CREATED:20260511T141748Z
URL:https://www.weespfoto.nl/agenda/item/228782
NAME:Muzieklessen voor de onderbouw - De Gooische Muziekschool weespfoto.nl
X-WR-CALNAME:Muzieklessen voor de onderbouw - De Gooische Muziekschool weespfoto.nl
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:<a href='https://www.weespfoto.nl/agenda/item//228782'>https://weespfoto.nl/agenda/item//228782</a> || Vanaf dinsdag 14 september start de muziekschool met diverse muzieklessen voor de onderbouw. Voor de kleuters :" een treintje ging uitrijden": Gedurende 17 lessen neemt het treintje ons mee op reis. Iedere week stapt er iemand anders in die ons iets kan leren over muziek maken, zoals de wijze meester Uil, de fanfare of de sneeuwman (uit het boek van Briggs). Kom meedoen en ontdek wie en nog meer allemaal instappen …!  In Kraak de Code gaan leerlingen mee op ontdekkingstocht langs de verschillende muziektekens. Onderweg moeten de verschillende codes gekraakt worden om nieuwe tekens te ontdekken en gaan ze zelf muziek maken! 
Fluiten met visjes: Er wordt bij de cursus gebruik gemaakt van een notatie in de vorm van ‘visjes’. Gedurende het cursusjaar veranderen de visjes langzaam in echte muzieknoten. Van de leerlingen wordt verwacht dat ze regelmatig thuis even oefenen, denk daarbij aan minimaal 4 keer per week zo’n 10 minuten. 

DESCRIPTION:<a href='https://www.weespfoto.nl/agenda/item//228782'>https://www.weespfoto.nl/agenda/item//228782</a> || Vanaf dinsdag 14 september start de muziekschool met diverse muzieklessen voor de onderbouw. Voor de kleuters :" een treintje ging uitrijden": Gedurende 17 lessen neemt het treintje ons mee op reis. Iedere week stapt er iemand anders in die ons iets kan leren over muziek maken, zoals de wijze meester Uil, de fanfare of de sneeuwman (uit het boek van Briggs). Kom meedoen en ontdek wie en nog meer allemaal instappen …!  In Kraak de Code gaan leerlingen mee op ontdekkingstocht langs de verschillende muziektekens. Onderweg moeten de verschillende codes gekraakt worden om nieuwe tekens te ontdekken en gaan ze zelf muziek maken! 
Fluiten met visjes: Er wordt bij de cursus gebruik gemaakt van een notatie in de vorm van ‘visjes’. Gedurende het cursusjaar veranderen de visjes langzaam in echte muzieknoten. Van de leerlingen wordt verwacht dat ze regelmatig thuis even oefenen, denk daarbij aan minimaal 4 keer per week zo’n 10 minuten. 

LAST-MODIFIED:20260511T141748Z
LOCATION:Bredeschool Kors Breijer Papelaan 122a 1382RP Weesp
SEQUENCE:0
STATUS:CONFIRMED
SUMMARY:Muzieklessen voor de onderbouw - De Gooische Muziekschool
TRANSP:OPAQUE
END:VEVENT
END:VCALENDAR
